Diorama

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit luptatem accusantium doloremque laudanti.

Follow Me On Instagram
Search
back to top

Dindim, o czułości

Wideo prezentacja
Dindim, o czułości
Organizacja Sztuki Gllugl / REPUBLIKA CHORWACJI
06.10.2020, godz. 18:00 – PREMIERA
9+

Słoneczne popołudnie, wczesna jesień w Rio de Janeiro, czas obfitego żerowania przed zimą na półkuli południowej, gdzie zimy nie są surowe, ale melancholijne. Mieszka tam bardzo zwyczajny człowiek, stary człowiek o pomarszczonej twardej skórze i miękkim sercu. Joao prowadzi samotne, skromne życie i nikogo nie szuka. Ale jego życie zdecydowało się zmienić jego ścieżkę. Jedno bardzo niezwykłe wydarzenie wywróciło jego przeznaczenie do góry nogami.

To opowieść o nagłej i niezwykłej przyjaźni, która zmienia życie, rozśmiesza i topi serca. Jeśli myślałeś, że niemożliwe jest, aby mężczyzna i pingwin byli najlepszymi przyjaciółmi, to się myliłeś. To właśnie te dwie nieco niekompatybilne istoty przypadkowo staną się nierozłączne. To dowód na to, że przyjaźń nie zna granic, form i kształtów, przełamuje uprzedzenia i buduje pomosty między wszystkimi żywymi istotami.
Przedstawienie Dindim, o czułości, oparte jest na prawdziwym wydarzeniu w Rio de Janeiro, gdzie starzec staje się rodziną pingwina Magellana, a ta niesamowita historia ukazana jest poprzez magię teatru lalek.