Diorama

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit luptatem accusantium doloremque laudanti.

Follow Me On Instagram
Search
back to top

Wartszaty – Dźwiękowe SPA – Tryptyk online

Warsztaty
Dźwiękowe SPA – Tryptyk online
Maciej Hanusek / POLSKA
07.10.2020, godz. 21:00 – PREMIERA
08.10.2020, godz. 21:00 – PREMIERA
09.10.2020, godz. 21:00 – PREMIERA
14+

Audiowizualny performance relaksacyjny w wykonaniu dwojga artystów – Maciej Hanusek (muzyka) i Joanna Nitefor (video art). Relaksująca kąpiel w dźwięku, znana z poprzednich edycji festiwalu jako Dźwiękowe SPA, przybrała tym razem formę interdyscyplinarnego przedsięwzięcia online, tak aby umożliwić gościom festiwalu bezpieczny udział w wydarzeniu.
Dźwiękowe SPA to muzyczna podróż, w której słuchacze oddają się niezwykłym dźwiękom gongów i mis dźwiękowych, a także delikatnym ambientowym krajobrazom dźwiękowym. Taki koncert najlepiej wysłuchuje się w wygodnej pozycji leżącej, dlatego muzyka z każdego odcinka jest do pobrania, dzięki czemu możemy relaksować się wszędzie!

Atmosfera jaką stwarzają misy dźwiękowe i gongi pomaga osiągnąć harmonię, a także pozbyć się stresu, często powodując tak mocne rozluźnienie, że zdarza się słuchaczom zasnąć. Przebywanie w takiej przestrzeni dźwiękowej jest doświadczeniem niezwykłym – wsłuchując się w złożony dźwięk mis, możemy mieć wrażenie przebywania w przestrzeni kosmicznej wypełnionej sferycznymi dźwiękami.